מכללת אמי"ת טכנולוגי באר שבע

מכללת אמית באר שבע, עתודה טכנולוגית ומכינה קדם צבאית. הוקמה בשנת תשע'ט, 2018,מתוך מטרה לתת מענה ולקדם את בוגרי ביה"ס ומגמות טכנולוגיות בדרום לשירות משמעותי ותמונת עתיד מבטיחה. המכללה מקיימת ימי לימוד מלאים, פעילות חברתית ברוח מסורת ישראל ותמיכה רחבה בהצלחת הסטודנטים. כל סטודנט המסיים אצלנו זכאי למחשב נייד, מימון של 80% משכר הלימוד ואפשרות לקבלה מועדפת למכללת סמי שמעון להנדסה. בוגרי המכללה משרתים במגוון מסלולים בצה'ל והם עומדים בקשר עם מפעלי תעשיה בארץ.

כל מה שרציתם לדעת עלינו!​

- בית מדרש -

במכללה הלמידה נעשית תוך חקר וסקרנות ללימודי התקשוב עם מיטב המרצים.

לימודי התקשוב נעשים בקבוצות קטנות באווירה נעימה ומקצועית. במידה יש צורך בתגבור והעמקה של הלמידה המכללה מסייעת לכל מי שמבקש.

בכל יום מתעמקים בנושא לימוד אחר, כאשר יום בשבוע ישנו יום המוקדש לפעילות חברתית (התנדבות בקהילה, פעילות הפגתית, הרצאה עם אנשים מעוררי השראה, טיולים להעמקת ההכרות עם ארץ ישראל והחברה הישראלית)

המכללה הוקמה מתוך רצון לתת תמונת עתיד לבוגרי בית הספר הטכנולוגים בדרום. לפיכך לימודי המקצוע משלבים בתוכה תוכנית להקניית ערכים לאהבת העם והארץ מתוך כוונה להרחבת אופקים והזדמנויות בעתיד.

- חברה אוירה -

יום לימודים אחד בשבוע מוקדש לפעילות חברתית והווי חברתי. הסטודנטים אצלנו זוכים להרצאות מרתקות, טיולים, ימי גיבוש וכיף. השתתפות בפעילות החברתית מזכה במלגה של עד 80% משכל הלימוד.

בוגרי מגמות טכנולוגיות וגם כאלו שלא המעוניינים להשתלב ולהכיר את החברה ה ישראלית על כל גווניה. למי שלא למד במגמה טכנולוגית נדרש לעבור מכינה ללימודי תקשוב בטרם יתחיל את שנת הלימודים.

לימודי התקשוב דורשים השקעה ואתגר, ועל כן יש צורך בהתמדה ורצון להצליח. סטודנט שידע לשבת וללמוד, להתמיד ולהשקיע – יצליח. את השאר אנו ניתן!

המכללה מורכבת מכיתות יג' -יד'. סה"כ 21 תלמידים.

- צבא -

פרטי הסטודנט שנרשם למכללה מועברים לצבא ובכך הוא דוחה את הגיוס. במידה והצבא מוצא את הסטודנט מתאים הוא מוזמן לחתום עם הצבא ומתחייב לשנת קבע בחיל טנ"א. סטודנט שלא נמצא מתאים לחתימת קבע עם הצבא יכול להתגייס לכל חייל שהצבא ימצא לנכון לגייס אותו.

במהלך שנת הלימודים אנו נמצאים בקשר הדוק עם חיל טנ"א שמכשיר את הסטודנטים שלנו לשירות הצבאי. הדבר מתבטא בליווי של קצין שמגיע מידי חודש לשיחת מוטיבציה עם הסטודנטים, ליווי ותמיכה בחומר הלימוד וכן סיורים הממוקדים בתחום הטכנולוגי בצבא.

אנו מלווים את החיילים הבוגרים שלנו במהלך השירות הצבאי החל מליווי אישי ביום הגיוס, קשר טלפוני עם הבוגרים ומעקב בשילובם בחילות השונים. אנו מנסים לסייע בכל מה שאפשר בשילובם בתפקידים המתאימים ליכולותיהם ולתחום אותו הם למדו.

- תנאים פיזיים -

זוהי השנה השלישית של המכללה בדרום

המכללה נמצאת בבית הספר הטכנולוגי של רשת אמי"ת, בלב שכונה ד' בבאר שבע, מתוך ראיה להוות תמונת עתיד לבוגרי בית הספר ולהוות דוגמא לכל מי שחושב שיש עליו תקרת זכוכית. מיקום המכללה היא כדי לשמש דוגמא לכלל בוגרי בית הספר שהשמים הם הגבול ואם יש רצון ומוטיבציה – הכל אפשרי!

בכל שעות היום יש לסטודנטים שתיה חמה ומשהו קטן לנישנוש. בשעות הצהרים הסטודנטים מקבלים ארוחת צהרייים חמה. הפעילות החברתית שלנו משלבת תמיד ארוחות ערב חמות ואוכל לנשמה.

- הכנה לחיים -

על מנת לתת את המיטב עבור הסטודנטים שלנו המכללה מקיימת לכיתות יג' קורס פסיכומטרי (למי שירצה להמשיך את לימודיו לתואר מהנדס) ולכיתה יד' מכינה אקדמאית מטעם מכללת סמי שמעון.

- צוות -

צוות המרצים המכללה כולל את מיטב המרצים מתחום ניהול רשתות ואנשי אבטחת מידע. מידי חודש הרב יורם כהן מעביר שיעור תורה. ופעם בשבוע ישנה פעילות חברתית עם רכזת הפעילות החברתית של המכללה.

הקשר האישי והיכולת של המכללה להכיל כל אחד הוא מייחודיותה של המכללה. התלמידים מתייעצים באופן אישי עם המרצים, מקבלים מענה בכל שעות היום ואחראים על פעילות המכללה באופן אישי.

לפרטים והרשמה:

ד"ר ירון נעים: 052-4804954

לפרטים והרשמה:

ד"ר ירון נעים: 052-4804954

נבנה ע״י ותקין׳s בוטיק

ברוך הבא ליריד השבושים הגדול- פה תמצא את כל הישיבות והמכינות במקום אחד. לך נשאר רק לבחור.

ע"מ לייעל את תהליך החיפוש יש למלא את הטופס